Kullanım Şartları
 
Yasal Bilgi ve Uyarılar
Sitenin mülkiyeti; kullanım koşulları sözleşmesi

Bu kullanım şartları ("kullanım koşulları") bulunan www.necmettinsimsek.com & www.necmettinsimsek.com.tr ve ilgili tüm siteler de dâhil olmak üzere bağlı ortaklıkları, iştirakleri, lisans özelliklidir. SİTEYİ KULLANARAK, BU KULLANIM KOŞULLARINI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ; KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ KULLANMAYIN.

Site herhangi bir zamanda, bu kullanım koşullarının tamamını veya bazı bölümlerini, değiştirmek, eklemek veya kaldırmak için, kendi takdirine bağlı olarak, her türlü hakkı saklıdır. Bu değişiklikler için periyodik olarak bu kullanım koşullarını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Değişikliklerin yayınlanmasından sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul etmişsiniz anlamına gelecektir. Bu kullanım koşullarına uygun olarak, siteye girmek ve kullanmak için kişisel, münhasır olmayan, devredilemeyen, sınırlı bir ayrıcalık verir.

 
İçerik

Tüm metin, grafik, kullanıcı arayüzü, görsel arayüzleri, fotoğraf, ticari markalar, logolar, sesler, müzik, sanat ve bilgisayar kodu (toplu olarak, "içerik") dâhil olmak üzere tasarım, yapı, seçim, koordinasyon, ifade ile sınırlı değildir, " bakmak ve "ve sitede yer alan bu içerik, düzenlenmesi, sahip olduğu kontrol edilen veya site tarafından veya lisansı ve ticari takdim şekilleri, telif hakkı, patent ve ticari marka yasaları ve çeşitli diğer fikri mülkiyet hakları ve haksız rekabet yasaları ile korunmaktadır.

Kullanım koşullarında belirtilen durumlar dışında, site ve hiçbir içerik, hiçbir kısmı kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, herkes tarafından da görüntülenmeyecektir. Kodlanmış, tercüme, iletilen ya da herhangi bir şekilde ("yansıtma" dâhil) dağıtılamaz, başka bilgisayar, sunucu, web sitesi, yayın veya dağıtım için ya da herhangi bir ticari işletme için önceden yazılı izin alınmalıdır. Tüm kopyalarını herhangi bir özel haber dili kaydıyla, siteden indirmek için site ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiyi (örneğin, veri sayfaları, bilgi bankası makaleleri ve benzeri malzemeler gibi) bilerek site tarafından sunulan kadarını kullanabilirsiniz. Bu belgelerin, sadece kişisel, ticari olmayan bilgilendirme amaçlı bu bilgileri kullanma ve kopyalama veya sonrası ağa bağlı herhangi bir bilgisayarda bu bilgileri ya da bu tür bilgilere herhangi bir değişiklik yapmak, herhangi bir ortamda bu yayın yok ve bu tür belgeleri ile ilgili ilave beyanda bulunamaz.

 
Sitenin Kullanımı

Herhangi bir "derin bağlantı", "sayfa-kazıma", "robot", "örümcek" veya diğer otomatik cihaz veya programı ile algoritma veya metodoloji, benzeri veya eşdeğer manüel işlem, erişmek için, kazanmak, kopyalama veya kullanamazsınız. Sitenin herhangi bir bölümünü ya da herhangi bir içeriği izlemek bilerek yapılıyor anlamına gelir. Herhangi bir malzeme, belge veya bilgi alma girişimi için, site veya herhangi bir içeriğin yapısına veya sunumuna zarar verme girişimlerini, güvenliği aşma girişimlerini engelleme hakkını saklı tutar.

Hack, şifre ile sitenin herhangi bir bölümünü veya özellik yetkisiz erişim elde çalışmayın olabilir, ya da başka bir sistemlerine, ağlara veya üzerinden sunulan hizmetlerden herhangi birine bağlantı gayri meşrudur.

Bu araştırma, tarama veya site güvenlik açığı veya siteye bağlı herhangi bir ağ testi, ne de site veya siteye bağlı herhangi bir ağ üzerindeki güvenlik veya kimlik doğrulama önlemleri ihlal olmayabilir. back-up ters iz veya kaynağına, başka bir kullanıcı veya site ya da size ait olmayan herhangi bir Site hesabı dâhil olmak üzere başka bir müşteri için ziyaretçi herhangi bir bilgi iz aramak, site için istismar olmayabilir, herhangi bir hizmet, bilgi amaçlı site tarafından sağlanan kendi bilgisi dışında, kişisel kimlik bilgisi de dâhil olmak üzere, herhangi bir bilgi ortaya çıkarmak yasaktır.

Site veya sitenin sistemlerine, ağlarına, herhangi bir sisteme, siteye bağlı ağların altyapısı üzerinde makul olmayan, orantısız büyük bir yük getirmektedir. Bu yasaktır.

Bu müdahale, sitede yürütülen işlemler, herhangi bir işlemin düzgün çalışmasına müdahale girişimi, sitenin herhangi bir diğer kişinin kullanımı ile herhangi bir cihaz, yazılım veya rutin kullanmamayı kabul etmektesiniz.

Başlıklarını tahrif etmek, sitede veya üzerinden sunulan herhangi bir hizmet aracılığıyla siteye gönderdiğiniz herhangi bir ileti veya iletim kaynağını gizlemek amacıyla kimlik belirten bilgilerle oynamak yasaktır.

Kullanım koşulları ile yasaklanan herhangi bir amaç için site veya herhangi bir içerik kullanılamaz. Necmettin Şimşek veya başkalarının haklarını ihlal eden herhangi biri yasadışı faaliyet göstermiştir, yerel kanunlar ile haklar savunulacaktır.

 
Alımları, Diğer Kullanım Şartları

Ek şartları, mal veya hizmet alımları ve terimler referansla bu kullanım şartları bir parçası yapılır, hepsi yarışmalar, promosyonlar ve benzeri özellikleri de dâhil olmak üzere sitenin belirli bölümlerini veya özellikleri için geçerli olabilir. Eğer böyle hizmet veya özelliği kullanmak ya da katılmak için yeterli yasal yaşta olduğunuzu temsil eden hallerde dâhil olmak üzere bu diğer şartları, uymayı kabul edin. Kullanım koşulları ve site belirli bir kısmına uygulanacak veya site üzerinden sunulan herhangi bir hizmet için yayınlanan koşulları arasında bir çelişki olması durumunda, ikinci terimler bu bölümünü kullanımınız ile ilgili kontrol edecektir Site veya özel servis.

Ürün ve hizmetleri ile ilgili sitenin yükümlülükleri, varsa, sözleşmelerle sağlanmıştır. Sözleşmeler uyarınca sitenin düzenlenmesine özen gösterilmiştir, sitede hiçbir şey bu tür anlaşmalar değiştirmek için kabul edilmemelidir.

Necmettin Şimşek haber vermeden, herhangi bir zamanda, sitede sunulan herhangi bir ürün veya hizmet için, ya da böyle bir ürün veya hizmet için geçerli fiyatları değişiklik yapabilir. Ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak sitede malzemeler güncel olmak ve Necmettin Şimşek bu ürün ve hizmetleri ile ilgili sitede materyalleri güncellemeyi taahhüt etmez.

 
Hesapları, Şifreler ve Güvenlik

Site üzerinden sunulan bazı özellikleri veya hizmetleri bir hesap (bir Necmettin Şimşek ID ve parola ayarı dâhil) açmak için gerektirebilir. Parolanız dâhil olmak üzere, hesabınız için bilgilerin gizliliğini korumak için tamamen sorumludur ve her türlü etkinlik için bu bilgileri güvenli ve gizli tutmak görevidir. Hesabınıza veya parolanıza herhangi bir güvenlik ihlali ve izinsiz kullanımında derhal Necmettin Şimşek bilgilendirmeyi kabul edersiniz. Hesap bilgilerinizi güvenli ve gizli tutamadığınızda ID, şifre veya hesap kullanarak siteye bir kullanıcı tarafından maruz kalınan zararların sorumlu tutulabilirsiniz.

Hiç kimse site ID, şifre veya hesap sahibinin izni ve rızası olmadan herhangi bir zamanda şifre veya hesap ile siteye giriş yapamaz. Sitedeki herhangi bir kayıptan ve bu yükümlülüklere uymamanızdan kaynaklanan zararlardan sorumlu olacaksınız.

 
Gizlilik

Sitenin gizlilik politikası sitenin kullanımı için geçerlidir ve şartları bu referansla kullanım şartlarının bir parçasıdır. Sitenin gizlilik politikası görmek için, buraya tıklayın. Ayrıca, siteyi kullanarak, şartları kabul ediyorsunuz, internet yerel kanunlarına tamamen uyuyorsunuz demektir. Belirli bir iletim (örneğin, kredi kartı bilgileri için) şifreli özel bir haber olsa bile siteye gönderdiğiniz herhangi bir ileti için veya bilgi almak için bile olsa göndermeniz başkaları tarafından ele geçirilebilir.

 
Diğer Sitelere ve Site Siteye Bağlantılar

Site diğer bağımsız üçüncü taraf web siteleri ("bağlantılı siteler") bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılı siteler sadece ziyaretçilerimize bir kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir. Bu bağlantılı siteler sitenin kontrolü altında olmayan, site sorumlu tutulamaz ve bu bağlantılı sitelerde yer alan herhangi bir bilgi veya malzeme dahil olmak üzere bu bağlantılı siteler, sorumluluk dahilinde değildir.

 
Sorumluluk Reddi

NECMETTİN ŞİMŞEK VEYA SİTE HERHANGİ BİR İÇERİK, HİZMET VEYA ÖZELLİĞİ HATASIZ VEYA KESİNTİSİZ OLACAĞINI TAAHHÜT ETMEZ. HERHANGİ BİR ARIZAYI DÜZELTİLECEĞİNİ, SİTEYİ KULLANIMININ ÖZEL SONUÇLAR SAĞLAMAYACAĞINI SÖZ VERMEZ. SİTE VE İÇERİĞİ "OLDUĞU GİBİ" VE "-MEVCUT" TEMELİNDE TESLİM EDİLMEKTEDİR. SİTEDE VERİLEN TÜM BİLGİLER BİLDİRİLMEKSİZİN DEĞİŞTİRİLEBİLİR. NECMETTİN ŞİMŞEK BU SİTEDEN İNDİRİLEN HERHANGİ BİR DOSYANIN VEYA DİĞER VERİLERİN VİRÜS, YABANCI VEYA ZARARLI ÖZELLİKLERDEN MUAF OLDUĞUNU GARANTİ EDEMEZ. NECMETTİN ŞİMŞEK BİR AMACA BAĞLILIK, KURAL İHLALİ, TİCARİ ETİĞE BAĞLILIK VE UYGUNLUK, HERHANGİ BİR GARANTİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM GARANTİLERDEN, AÇIK VE DOLAYLI OLARAK REDDEDER. NECMETTİN ŞİMŞEK KENDİ EYLEMLERİ, İHMALLERİ VE BAĞLANTILI OLARAK HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN DAVRANIŞ VEYA SİTE VE / VEYA HERHANGİ BİR SİTE HİZMETLERİNİ KULLANIMI İLE İLGİLİ SORUMLULUK KABUL ETMEZ. SİTE VE HERHANGİ BİR BAĞLI SİTE VE KULLANIMI İÇİN TOPLAM SORUMLULUK KULLANICIYA AİTTİR. HERHANGİ BİR İÇERİK İLE MEMNUNİYETSİZLİK İÇİN TEK ÇÖZÜM SİTE VEYA HERHANGİ BİR TÜR İÇERİK KULLANMAYI BIRAKMAKTIR. BU SINIRLAMA TARAFLAR ARASINDAKİ ANLAŞMA İLE ÇÖZÜLECEKTİR.

Yukarıdaki reddi, herhangi bir performans arızası, hata, ihmal, kesinti, silme, kusur, işletme veya iletimde gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı arızası, hırsızlık, imha veya yetkisiz erişim kaynaklanan herhangi bir hasar, sorumluluk veya yaralanmalar için de geçerlidir. Sözleşmenin ihlali, değiştirilmesi veya kullanılmaması, haksız fiil, ihmal veya bu tarz eylemlerden kaynaklanabilir.

Site haber vermeden bilgilerini değiştirme, askıya alma veya sona erdirme çalışması ya da herhangi bir nedenle site veya sitenin herhangi bir bölümünü, erişmek için, değiştirme ve site ya da sitenin herhangi bir bölümünü ve geçerli tüm politikalara veya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

 
Sorumluluğun Sınırlandırması

Yasa ile yasaklanan durumlar dışında, hiçbir durumda site bu tür zararların olasılığını önceden bildirilmiş olsa bile, kar kaybı da dâhil olmak üzere herhangi bir sebepten dolaylı, ortaya çıkan cezai tazminat için size karşı sorumludur.

Kullanım koşullarının diğer hükümlerine rağmen, site üzerinden gelir, site veya herhangi bir içeriğin kullanımı ile bağlantılı herhangi bir şekilde hasar veya kayıp için size karşı sorumlu olduğunun tespit edilmesi durumunda yerel kanunlar geçerlidir.

 
Tazminat

Site ya da sitenin kullanımı ile bağlantılı olarak doğan zararlara karşı yapılan talepleri, kayıp, sorumluluk, iddia veya giderleri (avukatlık ücretleri dâhil) zararsız kendi memurları, müdürleri, hissedarları, önceki, faiz halefleri, çalışanları, acenteleri, bağlı ortaklık ve iştirakleri için site tazmin hakkını saklı tutar.

 
Bu Kullanım Koşulları İhlali

Sitenin kullanımı ile ilgili herhangi bir soruşturma ya da şikayet ile ilgili olarak gerekli olduğunu belirterek size (kimliğinizi de dâhil olmak üzere) ilgili herhangi bir bilgi ifşa edebilir, ya da tanımlamak için, birine karşı yasal işlem başvurusu veya kanunlara karşı gelmek ya da bilerek veya bilmeyerek sitenin haklarını, maddi, hak sitenin müşterileri de dâhil olmak üzere ziyaretçi, sitenin kullanıcıları özelliği ile parazit, site yürürlükteki yasa, yönetmelik, yasal süreç, hükümet talebine uymak için gerekli gördüğü her türlü bilgiyi ifşa her zaman hakkı saklıdır. Site, yürürlükteki yasaların dolandırıcılık koruma amaçlı diğer şirketler ve kuruluşlar ile bilgi alışverişi de dahil olmak üzere, bu türden bir açıklama gerektiren veya izin belirlediğinde sitede bu bilgileri ifşa edebilir.

Site, kendi takdirine bağlı olarak ve önceden haber verilmeksizin, site erişiminizi sona erdirme, kullanım koşulları veya diğer anlaşmaların ihlali olduğunu tespit ederse siteye gelecekteki erişimi engelleyebilir. Kullanım şartları sizin tarafınızdan herhangi bir ihlal ile yasadışı ve haksız iş uygulamalarını tespiti kabul etmiş sayılırsınız. Site herhangi bir ihtiyati tedbir veya adil yardım ile bunu onarır.

 
Geçerli Kanun; Uyuşmazlık Çözümü

Eğer erişim veya anlaşmazlıklar da dâhil olmak üzere sitenin kullanımı ile ilgili tüm konularda, Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunlarına ve kanun hükümlerine tabidir. Avrupa birliği merkezli bir tüketici iseniz, yaşadığınız ülkenin mahkemeleri de olabilir. Eylem nedeni ortada ise, ya da iddia, eylem nedeni engellenir ise bu kullanım koşulları kapsamında herhangi bir iddia bir (1) yıl içinde yapılmalıdır. Mal ve hizmetler için satın alma ayrı şartları altında yapılan tazminat talepleri bu sınırlamaya tabi değildir. Kazanan taraf masrafları ve avukatlık ücretleri hakkına sahip olacaktır. Anlaşmazlık arabuluculuk yoluyla çözülemeyecek ise o zaman taraflar herhangi bir hak istemeyecek, takip veya geçerli yasalar uyarınca kendilerine sunulan ile yetinecektir.

 
Yasak Nerede

Site idare ve faaliyetleri Konya, Türkiye konumundan; diğer yerler Türkiye dışında çeşitli yerlerden çalıştırılabilir. Siteye dünya çapında her yerden erişilebilir. Site kendi takdiriyle, herhangi bir kişi veya coğrafi bölgeye herhangi bir özellik, ürün veya hizmetin sağlanması, sınırlama hakkını saklı tutar. Sitede yapılan herhangi bir özellik, ürün veya hizmet için herhangi bir teklif geçersizdir. Eğer Türkiye dışından siteye erişmeyi seçerseniz, kendi inisiyatifiniz ile bunu yapmakta serbestsiniz, ilgili yerel yasalara uymakta sorumluluğunuzdur.

 
Çeşitli

Herhangi bir içerik veya herhangi bir veri kopyası ya da içerik adaptasyonu ihracı, herhangi bir ürün veya hizmet ihracı için sınırlama getirilmesi Türkiye Cumhuriyeti ihracat yasalarına ve yönetmeliklerine ihlaldir. Kullanım koşullarının hükümlerine herhangi bir geçersiz veya uygulanamaz olduğu yetkili bir mahkeme veya diğer bir mahkeme tarafından karar verilir ise, kullanım koşulları bu tür hükümlerin sınırlı ya da asgari ölçüde ve iyi niyet temsili için geçerli bir hüküm ile değiştirilecektir.

Kullanım koşulları tam olarak geçerli ve yürürlükte kalacaktır. Bu kullanım koşulları sitenin kullanımı ile ilgili siz ve site arasındaki anlaşmanın tamamını teşkil eder. Bu kullanım ile ilgili siz ve site arasında mevcut her türlü diğer yazılı veya sözlü anlaşmaların ve mutabakatların burada yenilenir ve iptal edilir. Siteden bir satın alma anlaşması sağlama dışında, site bu kullanım koşullarını herhangi bir karşı teklif kabul etmez ve tüm bu teklifler buradan kategorik olarak reddedilir. Israr veya bu kullanım şartlarına sıkı performans uygulamak sitenin başarısızlığıdır. Kullanım koşullarını uygulamak zorundadır. Bir hükmü veya herhangi bir hakkı site r feragat etmeyecektir.

Site uluslararası veri bulundurur. Bu nedenle, referanslar içeren veya site ürünleri, programları ve ülkenizde ilan edilen hizmetlere referans sağlar. Bu referans ülkenizde siteyi, ürünü, programı ya da hizmetleri duyurmak niyeti anlamına gelmez.

 
Geri Bildirim ve Bilgi
Bu siteden herhangi bir geri bildirim gizli olmayan olarak kabul edilecektir. Site sınırsız olarak bu bilgileri kullanma hakkına sahiptir.
 
 
Bu web sitesinde yer alan bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.
Copyright © 2005-2013 Site tüm hakları saklıdır.
05 Mayıs 2013 tarihinde Site tarafından güncellendi
 
 

christian louboutin wien timberland schuhe ray ban wien pandora schmuck ralph lauren sale abercrombie and fitch wien louboutin wien michael kors wien oakley wien mbt schuhe abercrombie wien mbt wien Polo ralph lauren sale pandora wien timberland wien oakley sonnenbrillen ray ban sonnenbrillen michael kors taschen nike roshe run nike roshe run portugal oakley portugal

 
 
 
 
     
 
Kullanım Şartları    -    Gizlilik Politikası    -    Site Haritası ©2013 Necmettin Şimşek Tüm Hakları Saklıdır - V1.2.0.079l